Засідання кафедри та перегляд повчальних короткометражних фільмів з питань цивільного захисту, пожежної безпеки та дій у надзвичайних ситуація

Викладачі кафедри ознайомились з повчальними короткометражними фільмами з питань цивільного захисту, пожежної безпеки та дій у надзвичайних ситуація, які були надані начальником штабу цивільної оборони та техногенної безпеки Коковим Олегом Музаріновичем, а саме:

Після перегляду зазначеного матеріали відбулося їх обговорення на засіданні кафедри інформатики.

На засіданні обговорили також наступні питання:

• обговорення відкритих занять Сєдих О.Л. та Чорнобай К.Ю. від 29.09.2021
  • остаточне затвердження навантаження кафедри інформатики
  • затвердження індивідуальних планів кафедри інформатики
  • обговорення методичного видання «Інформатика та інформаційні технології». Лабораторний практикум для здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» спеціальностей 181 Харчові технології, ОП «Харчові технології та інженерія», «Технологічна експертиза та безпека харчової продукції», «Технологія харчування» електронний ресурс, 4 авт. арк. Сєдих О.Л., Грибков С.В.