Втрата кафедри, факультету, НУХТ

27 липня 2021 року пішла з життя чутлива та талановита людина, яка до останні дні дбала про кафедру інформатики!

Приймала активну участь в житті кафедри, факультету та університету, сумлінно та відповідально ставилась до виконання своїх функціональних обов’язків, активно займалась профорієнтаційною роботою. Була профоргом кафедри. За весь період роботи проявила себе як здібний, сумлінний, відповідальний співробітник. Здійснила значний особистий внесок у розвиток університету та зразково ставилась до виконання функціональних обов’язків

Коваль Людмила Миколаївна, 1943 року народження, закінчила Київський технологічний інститут харчової промисловості у 1967 році та отримала кваліфікацію «інженер-механік».

В університеті працює з 1 січня 1969 року на посаді завідувача лабораторії обчислювальної техніки кафедри автоматизації під керівництвом завідувача кафедри професора Скобло Д.І. В 1972 під керівництвом завідувача професора Разорьонова М.Г. була створена кафедра обчислювальної техніки та прикладної математики і Людмила Миколаївна призначена на посаду завідувача лабораторії. Увесь цей час Людмила Миколаївна приділяє велику увагу створенню і модернізації навчальних лабораторій, займається методичним забезпеченням, розподіленням аудиторного фонду кафедри.

У 1993 році кафедра змінила назву на кафедра інформатики. За період роботи неодноразово повністю змінилося матеріальне та комп’ютерне оснащення кафедри за безпосередньої участі завідувача лабораторії, а в 2009 році був проведений якісний ремонт приміщень кафедри.

0