Ще одна сходинка на шляху удосконалення!

Щиро вітаємо наших колег старших викладачів Ющук Інну Василівну та Сєдих Ольгу Леонідівну з успішним закінченням курсів підвищення кваліфікації.

Курси проходили з 15.02.2021 року у ДЗВО «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України науково-педагогічних працівників університету за очно-дистанційною формою навчання за категорією «Викладачі-тьютори (організатори) дистанційного навчання, педагогічні, науково-педагогічні працівники та керівники університетів, академій, інститутів з проблем упровадження інформаційно-комунікаційних технологій та дистанційного навчання в освітній процес».

Захист випускових робіт проходив он-лайн на платформі для організації відео-конференцій BigBlueButton.