Завідувач лабораторії кафедри інформатики

 Контактна інформація:
Кабінет А-236а,
тел. 044-287-98-16,
внутрішній 98-21

Коваль Людмила Миколаївна, 1943 року народження, закінчила Київський технологічний інститут харчової промисловості у 1967 році та отримала кваліфікацію «інженер-механік».

В університеті працює з 1 січня 1969 року на посаді завідувача лабораторії обчислювальної техніки кафедри автоматизації під керівництвом завідувача кафедри професора Скобло Д.І. В 1972 під керівництвом завідувача професора Разорьонова М.Г. була створена кафедра обчислювальної техніки та прикладної математики і Людмила Миколаївна призначена на посаду завідувача лабораторії. Увесь цей час Людмила Миколаївна приділяє велику увагу створенню і модернізації навчальних лабораторій, займається методичним забезпеченням, розподіленням аудиторного фонду кафедри.

У 1993 році кафедра змінила назву на кафедра інформатики. За період роботи неодноразово повністю змінилося матеріальне та комп’ютерне оснащення кафедри за безпосередньої участі завідувача лабораторії, а в 2009 році був проведений якісний ремонт приміщень кафедри.

Працюючи на посаді Коваль Л.М. сумлінно ставиться до своїх посадових обов’язків, ініціативна, користується авторитетом та повагою співробітників, активно бере участь в громадському житті університету та факультету. Так протягом багатьох років є членом профбюро факультету АКС, профоргом кафедри. За багаторічну плідну працю нагороджена грамотами та знаком «Ветеран НУХТ».