Всеукраїнська студентська олімпіада

Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь у І етапі Всеукраїнської студентскої олімпіади з інформатики!

Олімпіада буде проходити з 26.02 по 28.02 на кафедрі інформатики.

Всі бажаючі прийняти участь можуть звернутися до доцента кафедри інформатики Вовкодав Наталії Іванівни для уточнення інформації та запису до участі.

Знайти Наталію Іванівну можна 17.1 та 24.1, а надалі за розкладом сесії студентів заочної форми навчання.

Стартувала XI Міжнародна олімпіада «IT-Планета 2017/18»

Зараз на сайті world-it-planet.org триває реєстрація учасників і перший відбірковий етап (онлайн-тестування) на міжнародну олімпіаду у сфері інформаційних технологій. Студенти можуть зареєструватись із 1 по 15 грудня 2017, а молоді дипломовані фахівці — до 20 грудня 2017. Перший відбірковий тур у більшості номінацій триває відповідно до 20 і 25 грудня.

Читать далі

Чому працювати у вітчизняній ІТ-індустрії — вигідна перспектива?

Українська ІТ-індустрія розвивається швидкими темпами і за підсумками останнього року зайняла третє місце у структурі експорту послуг з України. На сьогоднішній день галузь вимірюється обсягом залучених ІТ-фахівців, об’ємом експортної виручки та кількістю сплачених податків до державного бюджету країни. Так, у 2016 році кількість спеціалістів в сфері розробки інформаційних технологій склала понад 100 тисяч програмістів і за прогнозами експертів їх кількість в Україні тільки зростатиме. Це пов’язано передусім з тим, що українські розробники мають високу ІТ-експертизу, гарну освітню базу та створюють технологічні продукти і рішення для відомих світових брендів та компаній зі списку Global Fortune 500.

Читать далі

Page 1 из 2 12