День відкритих дверей

У рамках Дня відкритих дверей НУХТ 24.02.2018 на нашому факультеті традиційно відбулися майстер-класи для гостей і студентів НУХТ.

Зокрема два майстер-класи провели викладачі кафедр інформатики та вищої математики ім. проф. Можара В. І.: Сєдих Ольга Леонідівна, Гузенко Світлана Володимирівна, Ніколаєва Оксана Анатоліївна, Грибков Сергій Віталійович.

Майстер-клас «Використання математичного пакету MathCAD для розв’язання задач із алгебри, геометрії та фізики для школярів старших класів»  був призначений для ознайомлення слухачів із можливостями математичного пакету MathCAD для розв’язання задач із алгебри, геометрії та фізики для школярів старших класів. Слухачам було представлено використання MathCAD для розкладання на множники, спрощення алгебраїчних виразів, операцій із дробами, елементів математичного аналізу та лінійної алгебри, а також створення анімаційних файлів у MathCAD на прикладі побудови дотичної до графіка функції в заданій точці. Слухачі курсу самостійно розв’язували задачі, а викладачі кафедр вищої математики та інформатики надавали консультації.

На майстер-класі «Створення інженерного калькулятора мовою програмування Visual Basic» слухачі були ознайомлені з можливостями середовища Visual Basic for Applications та створені програмні проекти.

Майстер-класи проводились на кафедрі інформатики з використанням комп’ютерної техніки.