День відкритих дверей

24 лютого 2018 в Національному університеті харчових технологій відбудеться День відкритих дверей.

Реєстрація учасників та ознайомлення з освітньою діяльністю університету почнеться з 10.00.

Надалі Ви зможете зустрітись з керівництвом університету, директорами інститутів/деканами факультетів та завідувачами кафед.

Крім того, наші викладачі особисто зустрінуть всіх охочих дізнатися про навчальний процес на нашій кафедрі, проведуть екскурсію комп’ютерними аудиторіямирозкажуть про наукову діяльність, культурні та спортивні заходи, студентське життя, проведуть майстер-класси, а також можуть відповісти на поставлені запитання.

Чекаємо майбутніх абітурієнтів, запрошуємо вступати до нашого університету та приєднуватись до дружнього студентського колективу кафедри інформаційних систем.

Ласкаво просимо!