Міжнародна студентська ІТ-олімпіада «IT-Universe-2018».

1 лютого — стартувала Міжнародна студентська ІТ-олімпіада «IT-Universe-2018».

Дякуємо всім за активну участь в IT-Universe сезонів 2013-2017!

Міжнародний фінал IT-Universe-2018 відбудеться в червні в м.Київ (Україна) — одночасно з міжнародним фіналом відбудеться також Національний фінал в Україні (переможці будуть визначені за результатами змагань).

План-графік проведення етапів IT-Universe-2018
Конкурси IT-Universe-2018 (конкурсна програма оновлюється — стежте за змінами)
Детальна інструкція реєстрації знаходиться тут.

Чекаємо Вас! Приєднуйтесь! Разом ми створимо ІТ-Всесвіт.

Офіційний веб-сайт http://it-universe.org/ працює не тільки як веб-сайт ІТ-Олімпіади, а й як професійна мережа — всі учасники ІТ-Олімпіади отримають можливість задавати питання експертам, журі, організаторам і спілкуватися на будь-які теми .

У зв’язку з цим реєстрація на участь в ІТ-Олімпіаді проходить в два етапи: спочатку Ви реєструєтеся на офіційному веб-сайті, а потім відбувається реєстрація навчальних закладів та учасників на участь в ІТ-Олімпіаді цього року. Це трохи складніше, але для тих, хто реєструвався в минулих сезонах реєстрація проходить набагато простіше — їм потрібно тільки перевірити облікові дані і, при необхідності, відредагувати їх.