Викладачів кафедри зареєстровано на сайті SCOPUS

Із 1 листопада 2017 року Національний університет харчових технологій отримав доступ до бібліографічної та реферативної бази SCOPUS.

У зв’язку з цим кафедра інформаційних систем створила облікові записи для своїх викладачів та аспірантів на сайті scopus.com.

Звертаємо увагу, що для отримання повного доступу до бази (перегляд журналів, текстів статей, авторів) необхідно заходити до свого облікового запису з комп’ютерів читальної зали науково-технічної бібліотеки НУХТ, яка підключена до бази SCOPUS до 31 жовтня 2018.

Заходити до облікового запису можна і з інших пристроїв, зокрема з домашніх комп’ютерів. Однак при цьому надається лише доступ до обмеженої версії сайту — Scopus Preview. У цій версії можна проглядати назви журналів, що входять до бази, здійснювати пошук авторів за іменами, а також дізнаватися про обчислення рейтингів журналів.

Нагадуємо, що SCOPUS — це реферативна та наукометрична база рецензованої літератури та перевірених веб-джерел. Пошукова система використовує програмні засоби для відстеження, аналізу та візуалізації досліджень. База даних Scopus — це близько 60 мільйонів бібліографічних записів, 21 тис. назв від 5 тис. видавців. Також Scopus відстежує дані про цитування та розраховує різноманітні дослідницькі метрики.

За докладнішою інформацією по роботі з базою звертайтесь до працівників відділу ІТ науково-технічної бібліотеки НУХТ (ліве крило, 1-й поверх, кабінет 4).