Майстер-клас у день відкритих дверей

Підчас проведення дня відкритих дверей НУХТ 25.11.2017 викладачами кафедри Інформатики та Вищою математики було проведено два майстер-класа для гостей та студентів НУХТ.

Майстер-клас «Використання математичного пакету MathCAD для вирішення задач з алгебри, геометрії та фізики для школярів старших класів» був призначений для ознайомлення слухачів з можливостями математичного пакету MathCAD для для полегшення розв’язування задач з даних предметів. Слухачам будуть представлено використання MathCAD для розкладання на множники, спрощення виразів алгебри, операції з дробами, елементи математичного аналізу і лінійної алгебри, а також створення анімаційних файлів в MathCAD на прикладі побудови дотичної до графіка функції в заданій точці.Слухачі курсу самостійно розв’язували задачі, а викладачі кафедр Вищої математики та Інформатики надавали консультацію.

На майстер-класі «Створення інженерного калькулятора мовою програмування Visual Basic» слухачі були ознайомлені з можливостями середовища Visual Basic for Applications та створені програмні проекти.
Майстер-класи проводились на кафедрі інформатики з використанням комп’ютерної техніки.