Профорієнтаційна робота

19 жовтня 2017 року представники Факультету автоматизації і комп’ютерних систем  кафедри інформатики НУХТ Овчарук Володимир Олексійович, Ющук Інна Василівна, кафедри вищої математики Романенко Вікторія Миколаївна та представник Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С.Гулого кафедри технологічного обладнання та комп′ютерних технологій проектування Свідерська Олександра Ігорівна прийняли участь у «Ярмарці вакансій», організованій районним центром зайнятості у м. Бородянка. Організатор заходу директор Бородянського районного центру зайнятості Колосовський Сергій Анатолійович.

Метою участі було проведення профорієнтаційної роботи. Під час заходу проводились бесіди з учнями шкіл району про вибір майбутньої спеціальності та переваги здобуття освіти в Національному університеті харчових технологій. Була проведена презентація Романенко Вікторією Миколаївною на тему: «Навчання в Національному університеті харчових технологій: переваги та перспективи». Серед учнів були розповсюджені агітаційні матеріали, що містять вичерпну інформацію про підрозділи університету, спеціальності, можливості довузівської підготовки та яскраві моменти студентського життя.
Привітали учасників заходу голова Бородянської районної державної адміністрації Анісімов Андрій Євгенійович, голова Бородянської районної ради Єрко Георгій Миколайович, які погодилися долучитися до співпраці в напрямку здійснення профорієнтаційної роботи та пошуку майбутніх абітурієнтів Національного університету харчових технологій.
У підсумку була встановлена домовленість про те, що випускники шкіл, ліцеїв, які з тих чи інших причин не вступили в попередніх роках до вищого навчального закладу, отримають інформацію через центр зайнятості про можливість вступу до Національного університету харчових технологій. Дуже зацікавилися можливістю продовжити навчання в нашому університеті учні ДПТНЗ «Бородянського професійно-аграрного ліцею».
Проведення профорієнтаційної роботи є важливим та цікавим заходом для учнів шкіл, оскільки вони мають змогу оцінити власні можливості, виявити цікавість до різних напрямів підготовки, а також дізнатися, що необхідно для вступу на цікаву для себе спеціальність.