Подача методичних розробок та робочих програм дисциплін

Шановні колеги!
НМВ НМУ НУХТ погодилося приймати методичні розробки на перевірку, а також робочі програми дисциплін на затвердження у електронній версії.
З цього приводу 16.12.2020 р. на сайті НУХТ за адресою https://nuft.edu.ua/news/ogoloshennya/shhodo-metodichnix-rozrobok-po-zabezpechennyu-navchalnix-dis розміщене оголошення такого змісту:

Шановні завідувачі кафедр!
У зв’язку з епідеміологічним станом в країні з 16.12.2020 р. по 30.01.2021 р. методичні розробки по забезпеченню навчальних дисциплін кафедри надсилати на електронну пошту natali-slav@ukr.net для перевірки.
Після виправлення зауважень затверджені методичні розробки з підписами та електронним варіантом подавати для реєстрації особисто Галицькій Н. А.
Заявка для оформлення
З повагою,

Начальник НМВ НМУ В. Ю. Виговський
Клацнувши на «Заявка для оформлення» можна скачати файл заявки, роздрукувати, заповнити і підписати його. Додавши до заявки роздруківку затвердженої методичної розробки (після виправлення зауважень) з підписами, а також електронний варіант документа, подати для реєстрації особисто Галицькій Н. А.

Можна надсилати на вказану адресу не тільки електронні версії методичних розробок, а й робочих програм дисциплін на затвердження. Для цього титульну і другу сторінки (з підписами і печаткою) слід відсканувати з оригіналу і вставити у файл робочої програми.
З повагою А.Форсюк

0